Mała muzyka

26.02.2017 niedziela / 16:00

Bilety: 25 zł (sprzedawane są dla dzieci – opiekun wchodzi bezpłatnie). Bilety na spotkania z cyklu Mała Muzyka można kupić tylko w kasie teatru. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.
Uwaga! Razem z dzieckiem na scenie może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w zajęciach zajmuje miejsce na widowni.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

W styczniu "Małą muzykę" poprowadzą: Katarzyna Tucholska, Edyta Piekarczyk i Krzysztof Butryn. Przyniosą instyrumenty: harmonię pedałowąskrzypcebasy i sukę biłgorajską.

"Mała muzyka" to cykl spotkań przygotowany specjalnie dla najmłodszej publiczności. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach, których podstawą jest muzyczna improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa. To najmłodsi swoimi reakcjami wyznaczają temat „muzycznej rozmowy”, a muzycy-animatorzy postarają się sprostać dziecięcej wyobraźni muzycznej.

Cykl "Mała muzyka" opiera się na wrodzonej muzykalności człowieka: zdolności rejestrowania dźwięków, umiejętności ich rozróżniania, rozpoznawania i zapamiętywania, dostrzegania w nich sensu, a także odczuwania emocji muzycznych.Mała muzyka

  • fot. Dorota Awiorko / Teatr Stary w Lublinie