Mała muzyka

11.06.2017 niedziela / 17:30

Bilety: 25 zł (sprzedawane są dla dzieci – opiekun wchodzi bezpłatnie). Bilety na spotkania z cyklu “Mała muzyka” można kupić tylko w kasie teatru. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

 

Koncert dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat

prowadzenie: Katarzyna Tucholska, Marcin Kowalczuk

 

 Na ostatniej „Małej muzyce” przed wakacjami będzie słychać, jak zwykle, harmonię, a oprócz tego flety i inne tradycyjne instrumenty dęte oraz... gliniane ptaszki. Na koniec przygotowaliśmy dla uczestników spotkania małą niespodziankę.

 

„Mała muzyka” to cykl spotkań przygotowany specjalnie dla najmłodszej publiczności. Dzieci aktywnie uczestniczą w koncercie, którego podstawą jest muzyczna improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa. To najmłodsi swoimi reakcjami wyznaczają temat „muzycznej rozmowy”, a muzycy-animatorzy postarają się sprostać dziecięcej wyobraźni muzycznej.
Koncerty z cyklu “Mała muzyka” opierają się na wrodzonej muzykalności człowieka: zdolności rejestrowania dźwięków, umiejętności ich rozróżniania, rozpoznawania i zapamiętywania, dostrzegania w nich sensu, a także odczuwania emocji muzycznych.

Uwaga! Razem z dzieckiem na scenie może przebywać tylko jeden opiekun, drugi opiekun chcący uczestniczyć w koncercie zajmuje miejsce na widowni.Mała muzyka

  • fot. Dorota Awiorko / Teatr Stary w Lublinie